مجوز افزایش سرمایه

مجوز افزایش سرمایه چند شرکت بورسی روز گذشته در سایت کدال منتشر شد. یک شرکت بورسی قصد افزایش سرمایه 2243 درصدی دارد. جزییات بیشتر را در گزارش زیر بخوانید.

به گزارش تجارت‌نیوز، روز گذشته بازار سهام با رشد کمی به کار خود پایان داد و شاخص کل با دو هزار واحد مثبت در محدوده یک میلیون و 530 هزار واحد قرار گرفت. همچنین روز گذشته در سایت کدال مجوز افزایش سرمایه چند شرکت بورسی هم منتشر شد.

_ شسینا : به علت اصلاح ساختار مالی در اجرای مفاد ماده 14 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی افزایش سرمایه 2243 درصدی خود را از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها می‌دهد. سرمایه فعلی این شرکت 359 میلیارد و 728 میلیون تومان است.

_ قشیر: به علت اصلاح ساختار مالی در اجرای مفاد ماده 14 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی افزایش سرمایه 136 درصدی خود را از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها می‌دهد. سرمایه فعلی این شرکت 77 میلیارد و 887 میلیون تومان است.

_قاسم: به علت اصلاح ساختار مالی افزایش سرمایه 71 درصدی خود را از محل سود انباشته می‌دهد. سرمایه فعلی این شرکت 500 میلیارد تومان است.

_ بکام : به علت اصلاح ساختار مالی افزایش سرمایه 25 درصدی خود را از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی می‌دهد. سرمایه فعلی این شرکت هزار و 4 میلیارد و 10 میلیون تومان است.

_ غزر: به علت اجرای طرح توسعه افزایش سرمایه 150 درصدی خود را از محل سود انباشته می‌‌دهد. سرمایه فعلی این شرکت 800 میلیارد تومان است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید